Brother PTP300BT Mono, Thermal, Label Printer, White
- TootjadBrother
- Mudel: PTP300BTRE1
- Saadavus: 2
-
57€
Brother PTP300BT Mono, Thermal, Label Printer, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 180.00 mm |
| Brutokaal | 0.128 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 195 mm |
| Brutolaius (mm) | 98 mm |
| Dupleksfunktsioonid | No |
| Ethernet LAN | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 302 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Gross width master carton | 208 mm |
| Kogus pakendis | 3 pc(s) |
| Liides | Bluetooth |
| Maht (m3) | 0.0034398 m |
| Meediumi tüüp | TZe tape. Tape width 12 mm |
| Net weight master carton | 0.384 kg |
| Netokaal | 0.093 kg |
| Paber/Papp | 35 g |
| Prindi resolutsioon (must, tavakvaliteet) | 180 DPI |
| Prindikassettide arv | 1 |
| Printimine | Mono |
| Printimistehnoloogia | Thermal |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product name | PTP300BT |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.035 kg |
| Tare weight master carton | 0.214 kg |
| Toote tüüp | Label Printer |
| Toote värv | White |
| WEEE maks | No |
| Wi-Fi | No |
Sildid: brother ptp300bt mono, thermal, label printer, white, ptp300btre1, brother, printerid


